| File Pack Type | 12 |
|---|---|
| File Diameter | 4.5 mm |
| File Shape | Rund |
| Product UOM | Pack |
|---|---|
| Weight (with Packaging) | 0.805 Lb |
| Gross Weight Pack | 0.35 kg |
| Quantity of EA in Pack | 1.0 |
| Net Weight Carton | 6.0 kg |
Part # 70511T
This product is only available through retailers or servicing dealers.
Quick Links:
| File Pack Type | 12 |
|---|---|
| File Diameter | 4.5 mm |
| File Shape | Rund |
| Product UOM | Pack |
|---|---|
| Weight (with Packaging) | 0.805 Lb |
| Gross Weight Pack | 0.35 kg |
| Quantity of EA in Pack | 1.0 |
| Net Weight Carton | 6.0 kg |