| Grit | 36.0 |
|---|---|
| Outer Diameter | 12" |
| Thickness | 1" |
| Bore | 7/8" |
| Rating | 2200.0 RPM |
| Volume | 4568.2 cm³ |
|---|---|
| Product UOM | Each |
| Weight (with Packaging) | 4.54 kg |
Part # 88-022
This product is only available through retailers or servicing dealers.
Quick Links:
| Grit | 36.0 |
|---|---|
| Outer Diameter | 12" |
| Thickness | 1" |
| Bore | 7/8" |
| Rating | 2200.0 RPM |
| Volume | 4568.2 cm³ |
|---|---|
| Product UOM | Each |
| Weight (with Packaging) | 4.54 kg |