| Type | Clearing Saw Blades |
|---|---|
| Diameter | 20.3 cm |
| Hole Diameter | 25 mm |
| Thickness | 1.5 mm |
| Teeth | 22.0 |
| Series | MAXI |
| Volume | 27.629 in³ |
|---|---|
| Product UOM | Each |
| Weight (with Packaging) | 0.885 Lb |
Part # 41-935
This product is only available through retailers or servicing dealers.
Quick Links:
| Type | Clearing Saw Blades |
|---|---|
| Diameter | 20.3 cm |
| Hole Diameter | 25 mm |
| Thickness | 1.5 mm |
| Teeth | 22.0 |
| Series | MAXI |
| Volume | 27.629 in³ |
|---|---|
| Product UOM | Each |
| Weight (with Packaging) | 0.885 Lb |