| Type | Clearing Saw Blades |
|---|---|
| Diameter | 22.9 cm |
| Hole Diameter | 25 mm |
| Thickness | 1.8 mm |
| Teeth | 24.0 |
| Series | EIA |
| Volume | 41.666 in³ |
|---|---|
| Product UOM | Each |
| Weight (with Packaging) | 1.3 Lb |
Part # 41-933
This product is only available through retailers or servicing dealers.
Quick Links:
| Type | Clearing Saw Blades |
|---|---|
| Diameter | 22.9 cm |
| Hole Diameter | 25 mm |
| Thickness | 1.8 mm |
| Teeth | 24.0 |
| Series | EIA |
| Volume | 41.666 in³ |
|---|---|
| Product UOM | Each |
| Weight (with Packaging) | 1.3 Lb |