| Type | Clearing Saw Blades |
|---|---|
| Diameter | 20.3 cm |
| Hole Diameter | 19 mm |
| Thickness | 1.5 mm |
| Teeth | 22.0 |
| Series | EIA |
| Product UOM | Each |
|---|---|
| Weight (with Packaging) | 0.89 Lb |
Part # 41-930
This product is only available through retailers or servicing dealers.
Quick Links:
| Type | Clearing Saw Blades |
|---|---|
| Diameter | 20.3 cm |
| Hole Diameter | 19 mm |
| Thickness | 1.5 mm |
| Teeth | 22.0 |
| Series | EIA |
| Product UOM | Each |
|---|---|
| Weight (with Packaging) | 0.89 Lb |