| Product Family | Abatteuse |
|---|---|
| Chain Type | 11BC |
| Pitch | 3/4" |
| Gauge | .122" |
| Drive Links | 66.0 |
| Package Type | Boucle |
| Bar Length | 43" |
| File Size | 7.9 mm |
| Volume | 3589.32 cm³ |
|---|---|
| Product UOM | Each |
| Weight (with Packaging) | 2.64 kg |
Part # 11BC066E
This product is only available through retailers or servicing dealers.
| Product Family | Abatteuse |
|---|---|
| Chain Type | 11BC |
| Pitch | 3/4" |
| Gauge | .122" |
| Drive Links | 66.0 |
| Package Type | Boucle |
| Bar Length | 43" |
| File Size | 7.9 mm |
| Volume | 3589.32 cm³ |
|---|---|
| Product UOM | Each |
| Weight (with Packaging) | 2.64 kg |
Need Help? Contact Customer Service at 800-223-5168 or email us at oregon.support@oregontool.com